Сьогодні 6 серпня 2025 р.

Русин: «Проявив повагу до улюбленої команди. Я – динамівець назавжди»

Нападник «Зорі» Назарій Русин в коментарі «Профутбол Digital» поділився враженнями від перемоги над «Динамо»:

– Ми всі горді, що виграли. Хороша гра, хороший результат. Дай бог, щоб все так і продовжувалося.

Гол у ворота рідної команди? Чесно, я навіть про це не замислювався. Я забив і одразу треба було включатися в гру, бо не було часу кайфувати. Ну приємно, завжди приємно забивати гол. Я проявив повагу до улюбленої команди. Це моя команда, я – динамівець назавжди. Радий, що їм забив і слава богу, що ми виграли.

Нападника завжди цікавлять тільки голи. Але бачите, я сьогодні грав не нападника, а вінґера. Я радий, що забив. Дуже радий.

Після матчу гравці «Динамо» всі були засмучені. Але ми один одного обійняли, кількома словами перекинулися і побажали удачі.

Непоганий старт? Це все за рахунок того, що в нас хороші футболісти і хороший колектив. Не дарма нас називають мужики, адже ми б’ємося один за одного.

3 вересня 2022 20:12







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 1-го туру

 

05 серпня 2025 15:30

Україна, 1-й тур. Металіст 1925 – Оболонь. Огляд матчу

 

04 серпня 2025 20:20

Україна, 1-й тур. Карпати – Полісся. Огляд матчу

 

03 серпня 2025 22:41