Перша ліга, 3-й тур другого етапу. Сенсаційний «Агробізнес»

У суботніх матчах Першої ліги «Інгулець» сенсаційно поступився «Агробізнесу», відпустивши «Карпати» у відрив, а «Поділля» у компенсований час вкрало перемогу «Діназа».

У групі «Чемпіонська» «Агробізнес» на своєму полі несподівано відібрав очки у «Інгульця». Долю матчу вирішив єдиний гол, забитий Галенковим на останній хвилині основного часу. «Карпати» здобули свою третю поспіль перемогу у весняній частині сезону та продовжують впевнено лідирувати у чемпіонській групі, але до гри підопічних Мирана Маркевича залишається багато питань.

«Кудрівка-Нива» оформила камбек у домашньому матчі з «Полтавою». Гості вийшли вперед вже на 8-й хвилині – Марусич головою замкнув навіс з кутового на дальню стійку. Господарі змогли відігратись лише по перерві – Нехтій опинився на газоні і арбітр призначив пенальті. Тименко з позначки розвів по кутах кіпера і м'яч.

Не минуло і хвилини як Рогозинський дальнім ударом вивів кудрівчан вперед – воротар не очікував на удар і стрибнув занадто пізно. Господарям не вдалось втримати переможний рахунок – на останній хвилині арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота господарів за поштовх у спину. Нічия залишила «Кудрівку-Ниву» на 9-й сходинці, «Полтава» піднялась на сьомий щабель.

У групі «Вибування» два матчі завершились нічиїми. «Діназ» обмінявся голами з «Поділлям», розписавши мирову 1:1. Цікаво, що команди «розстрілялись» лише на останніх хвилинах: Новіков під завісу зустрічі вивів команду Головка вперед, але Куліш у доданий час вкрав у вишгородців сенсаційну перемогу.

У ще одному матчі «Гірник-Спорт» та «Металіст» вирішили взагалі не забивати в очній дуелі, завершивши зустрічі з нулями на табло.

Група «Чемпіонська»

7 квітня

ЕПІЦЕНТР – ВІКТОРІЯ – 3:1
Голи: Мороз (37), Ліповуз (46), Кравчук (57) - Чеглов (17).

6 квітня

КАРПАТИ – МАРІУПОЛЬ – 3:1
Полегенько (28), Невес (35), Підлепенець (54) – Плакса (5).

АГРОБІЗНЕС – ІНГУЛЕЦЬ – 1:0
Галенков (90).

КУДРІВКА-НИВА – ПОЛТАВА – 2:2
Тименко (53, з пенальті), Рогозинський (55) – Марусич (8), Щербак (89, з пенальті).