Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Саутгейт: «Із Сербією нам довелося трохи помучитися»

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт поділився думкою про матч 1-го туру групового турніру чемпіонату Європи-2024, у якому його команда обіграла збірну Сербії з рахунком 1:0.

«Я дуже задоволений грою команди, особливо в першому таймі. Ми дуже добре працювали та тримали м'яч. У другому таймі нам не вдалося втримати його так, як потрібно, але перемога і такий старт дуже важливі.

Сербія – це сильна команда. Нам довелося трохи помучитися, і я думаю, що це дуже добре для нас – пройти через це і захистити свій штрафний майданчик так, як ми це зробили під тиском. Це було важливо для успіху в групі.

Беллінгем? Він сам пише сценарії, чи не так? Його забігання були дуже своєчасними, це була чудова гра. У різні моменти всі наші нападники виглядали небезпечно і робили хорошу роботу для команди», – розповів Саутгейт.

17 червня 2024 10:39

Сербія – Англія 0:1. ЄВРО-2024, група C. Скромний фаворит
16 червня 2024 23:57