Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Результати матчів суботи, 16 грудня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

Чемпіонат Англії, 17-й тур**
17:00   БОРНМУТ – ЛУТОН. Матч перенесено
            «Борнмут» Іллі Забарного (16 ігор) здобув чотири перемоги у п’яти попередніх турах і збільшив відрив від зони вильоту до 10 очок. Ну а домашня зустріч з «Лутоном» – прекрасна можливість піти ще далі.
            МАНЧЕСТЕР СІТІ – КРІСТАЛ ПЕЛЕС 2:2
            НЬЮКАСЛ – ФУЛГЕМ 3:0
            ЧЕЛСІ – ШЕФФІЛД ЮНАЙТЕД 2:0
            Було б дуже дивно, якщо «Челсі» Михайла Мудрика (15 ігор, 2 голи, 1 асист) не завдав поразки останньому клубові АПЛ, який на виїзді цього сезону поки здобув лише один бал.

19:30   БЕРНЛІ – ЕВЕРТОН 0:2
           «Евертон» Віталія Миколенка (12 ігор, 2 голи) виграв чотири із п’яти попередніх виїзних зустрічей – і знову взяв максимум. Українець не грав через травму.

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур***
15:00   СЕЛЬТА – ГРАНАДА 1:0
17:15   АТЛЕТИК – АТЛЕТИКО 2:0
19:30   СЕВІЛЬЯ – ХЕТАФЕ 0:3
22:00   ВАЛЕНСІЯ – БАРСЕЛОНА 1:1
            У чотирьох попередніх турах «Валенсія» Романа Яремчука (10 ігор) зазнала три поразки, які розбавила однією нічиєю. Перервати сумну серію «кажанам» не вдалося. Але 1:1 проти каталонців це непоганий результат. Яремчук вийшов у старті, відігравши 65 хвилин.

21:45   ТОРІНО – ЕМПОЛІ 1:0
             «Емполі» Віктора Коваленка (7 ігор, 1 гол, 1 асист) балансує на межі вильоту. Українець не потрапив до заявки на гру.