Результати матчів неділі, 1 жовтня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

19:30   БЕТІС – ВАЛЕНСІЯ 3:0
             Роман Яремчук (2 гри) нарешті дебютував у основному складі «Валенсії», відігравши перший тайм, який завершився перемогою господарів з рахунком 1:0.
22:00   АТЛЕТИКО – КАДІС 3:2

Чемпіонат Німеччини, 6-й тур**
16:30   ДАРМШТАДТ – ВЕРДЕР 4:2
18:30   ФРАЙБУРГ – АУГСБУРГ 2:0

Чемпіонат Італії, 7-й тур***
13:30   БОЛОНЬЯ – ЕМПОЛІ 3:0
            «Емполі» Віктора Коваленка (1 гра) перебуває у зоні вильоту, відступати їй нікуди. Українець потрапив у заявку, але на полі не з'явився.
16:00   УДІНЕЗЕ – ДЖЕНОА 2:2
            «Дженоа» Руслана Малиновського (5 ігор) не дуже далеко втекла від небезпечної зони, проте вже встигла обіграти «Лаціо» (1:0), «Рому» (4:1) та поцупити очки у «Наполі» (2:2). З «Удінезе» мало бути легше, але гості двічі вели в рахунку та не втримали перевагу в компенсований час. Гравець збірної України вийшов у стартовому складі та відіграв 67 хвилин, не відзначившись гольовими діями.

16:00   РАКУВ – РАДОМЯК 3:0. Чемпіонат Польщі, 10-й тур
            «Ракув» Владислава Кочергіна (8 ігор, 2 голи, 1 асист) іде в лідируючій групі і не полишає надії захистити чемпіонській титул. Сьогодні команда українця, який відіграв увесь поєдинок та записав до свого активу гольову передачу, не мала проблем із суперником.

19:00   ХАЙДУК – ДИНАМО Зг 1:0. Чемпіонат Хорватії, 10-й тур
            «Динамо» Богдана Михайличенка (6 ігор) не зуміло подовжить свою переможну серію до 5 матчів та обійти «Хайдук», який зустрів тур у ролі лідера. Український захисник вийшов на заміну на 75-й хвилині, коли рахунок вже був на користь суперника.

Матчі суперників українських клубів у єврокубках
17:00   РЕЙК’ЯВИК – БРЕЙДАБЛІК 4:3. Чемпіонат Ісландії. Чемпіонська група, 4-й тур
            «Брейдаблік», який 5 жовтня прийме «Зорю» в рамках групового турніру Ліги конференцій, після цієї поразки може втратити третю сходинку. Втім, аби зберегти за собою місце у єврокубковому квартеті, ще доведеться попрацювати. Відзначимо, що після першого тайму суперник українців вів у рахунку 3:1, але після перерви двічі пропустив, ще й у компенсований час стався автогол...

20:15   РВДМ – ГЕНТ 1:1. Чемпіонат Бельгії, 9-й тур
            «Гент», який на старті групової стадії Ліги конференцій розійшовся миром із «Зорею» (1:1) і повторно зустрінеться з нею у грудні, другий тур поспіль грає внічию та за додатковими показниками втратив лідерство в національній першості.

* – трансляція на OTT-сервісах Megogo, КиївстарТБ, VoliaTV, OmegaTV, VodafoneTV, SweetTV, Setantasports.com.