Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Іспанія, 8-й тур. Бетіс – Валенсія 3:0. Невдалий дебют Яремчука у старті

У матчі восьмого туру чемпіонату Іспанії «Бетіс» на своєму полі впевнено обіграв «Валенсію» з рахунком 3:0. У першій половині зустрічі відзначився Ассане Діао, після перерви свій гол забив Марк Рока. Розгромним зробив рахунок Абде Еззалзулі.

Український нападник «Валенсії» Роман Яремчук вперше потрапив до стартового складу своєї команди, але був замінений у перерві.

Після цього матчу «Бетіс» набрав 12 очок і посідає сьоме місце у турнірній таблиці Ла Ліги. «Валенсія» знаходиться на дев’ятій позиції.

БЕТІС – ВАЛЕНСІЯ – 3:0
Діао (41), Рока (52), Абде (85).
Бетіс: Браво, Бельєрін, Песселья, Бартра (Ріяд, 46), Міранда, Гвідо Родрігес, Рока, Родрі, Іско (Карвалью, 62), Діао (Абде, 72) – Айосе Перес (Борха Іглесіас, 72).
Валенсія: Мамардашвілі, Пауліста, Москера, Діахабі, Озкачар, Пепелу (Уго Гонсалес, 86), Герра, Фран Перес (Домінгес, 77), Алмейда (Гільямон, 68), Госальбес (Дієго Лопес, 46), Яремчук (Дуро, 46).
Попередження: Айосе Перес (11) – Озкачар (40), Пауліста (43).

2 жовтня 2023 00:07