Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

Результати матчів суботи, 13 квітня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і TV-трансляції на вітчизняних каналах.

БРЕНТФОРД – ШЕФФІЛД ЮНАЙТЕД 2:0
            Безвиграшна серія «Брентфорда» Руслана Ярмолюка (22 гри) в АПЛ сягала 9 турів. І зустріч з останньою командою Ліги дозволила перервати чорну смугу. Ярмолюк вийшов на заміну на 79-й хвилині.
            МАНЧЕСТЕР СІТІ – ЛУТОН 5:1
            НОТТІНГЕМ ФОРЕСТ – ВУЛВЕРГЕМПТОН 2:2
19:30   БОРНМУТ – МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД 2:2
            Приїзд «Дияволів» на «Віталіті Стедіум» – відмінна перевірка для нашого Іллі Забарного (32 гри, 1 гол) і його «Борнмута», якому вже не загрожує пониження в класі. Забарний відіграв увесь матч.

Чемпіонат Іспанії, 31-й тур***
15:00   АТЛЕТИКО – ЖИРОНА 3:1
            «Жирона» все ще іде третьою, на 4 очки випереджаючи «Атлетико», що посідає четверте місце. Із двох своїх українців каталонський клуб у суботу міг розраховувати лише на Артема Довбика (29 ігор, 17 голів, 5 асистів), тоді як Віктор Циганков (24 гри, 6 голів, 4 асисти) залишився поза заявкою через м'язову травму. А Довбик вийшов в старті та відкрив рахунок у матчі.
17:15   РАЙО ВАЛЬЄКАНО – ХЕТАФЕ 0:0
19:30   МАЛЬОРКА – РЕАЛ 0:1
            «Реал» Андрія Луніна (19 ігор, 10 «на нуль», 11 пропущених м’ячів) здобув чергові три очки. Лунін відіграв увесь матч.
22:00   КАДІС – БАРСЕЛОНА 0:1

Чемпіонат Італії, 32-й тур***
16:00   ЛЕЧЧЕ – ЕМПОЛІ 1:0
            «Емполі» Віктора Коваленка (16 ігор, 1 гол, 1 асист) знаходиться у кроці від зони вильоту. Коваленко вийшов на заміну на 70-й хвилині.

Матчі за участю українських легіонерів
19:15   МЕХЕЛЕН – ВЕСТЕРЛО 3:2. Чемпіонат Бельгії. Група Ліги конференцій, 3-й тур
            «Вестерло» Сергія Сидорчука (24 гри, 1 гол, 1 асист) знову не відібрало очки у «Мехелена». Сидорчук вийшов на заміну на 61-й хвилині.

21:00   РАКУВ – ЛЕГІЯ 1:1. Чемпіонат Польщі, 28-й тур
            «Ракув» Владислава Кочергіна (27 ігор, 4 голи, 2 асисти) залишився на 5-му місці. Кочергін вийшов у старті та відіграв 84 хвилини.

21:45   ГЕНК – СЕРКЛЬ БРЮГГЕ 1:1. Чемпіонат Бельгії. Чемпіонська група, 3-й тур
            «Генк» Едуарда Соболя (8 ігор) залишився на третій сходинці таблиці. Соболь залишився на лаві запасних..