Оболонь – Минай 1:1. Україна, 24-й тур. Звіт

«Футбольний клуб»

Зустріч команд, які ведуть боротьбу за збереження місця в УПЛ, завершилася унічию.

Початок матчу став приголомшливим для господарів поля – вже на 12-й хвилині «Оболонь» залишилася в меншості. Рибка, перериваючи вихід Устименка, порушив правила (арбітр трактував цей момент, як «фол останньої надії») і отримав пряму червону картку.

Отримавши чисельну перевагу, гості потроху перебрали на себе ініціативу. В першому таймі «Оболонь» двічі рятував каркас воріт Федорівського (саме він зайняв місце Рибки).

На початку другого тайму «Минай» мав можливість відкрити рахунок – Осман порушив правила проти Петька, і арбітр Олексій Деревінський призначив пенальті. Удар Устименка Федорівський парирував, але при цьому вийшов з воріт до удару. А от повторна спроба Устименка виявилася результативною – 0:1.

«Оболонь» швидко відновила рівновагу завдяки влучному удару Приймака на 63-й хвилині – 1:1.

А ще через кілька хвилин рівновага встановилася і в кількості гравців на полі – Корнійчук впродовж 7 хвилин отримав два попередження та залишив поле.

Команди продовжували жорстку і відчайдушну боротьбу, але рахунок на табло до кінця зустрічі не змінився.

ОБОЛОНЬ – МИНАЙ – 1:1
Приймак (63) – Устименко (58, з пенальті).
Оболонь: Рибка, Осман, Дубко, Приймак, Грисьо (Лук’янчук, 74), Запорожець (Федорівський, 15), Черненко, Груша (Суханов, 74), Слободян (Мороз, 46), Нагієв (Прокопенко, 59), Краснопір.
Минай: Кемкін, Кисіль (Дмитрук, 66), Скиба, Піддубний, Корнійчук, Кораблін (Матюшенко, 46), Семотюк (Демиденко, 79), Петько, Вакула, Устименко (Тещук, 90), Ременяк (Вітенчук, 46).
Попередження: Грисьо (31), Черненко (45), Осман (55) – Петько (38), Корнійчук (60), Дмитрук (90+3).
Вилучення: Рибка (12) – Корнійчук (67, друге попередження).

13 квітня 2024 15:02