Сьогодні 20 вересня 2024 р.

Результати матчів суботи, 22 жовтня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, поєдинків за участю українських команд і легіонерів, відео- та ТБ-трансляції на вітчизняних каналах.

17:00   ЕВЕРТОН – КРІСТАЛ ПЕЛЕС 3:0
             «Евертон» Віталія Миколенка (12 ігор) реабілітувався за поразку «МЮ» у минулому турі. Українець вийшов у старті та посприяв другому голу своєї команди. Голкіпер суперника відбив удар нашого захисника перед собою, а партнер Миколи переправив м'яч вже у пусті ворота.

22:00   РЕАЛ – СЕВІЛЬЯ 3:1
            Карло Анчелотті попередив, що у воротах «Реала» в суботу зіграє не наш Андрій Лунін (4 гри, 2 пропущені м’ячі), а Тібо Куртуа, який повністю відновився після травми. Так і вийшло.

Чемпіонат Італії, 11-й тур**
16:00   САЛЕРНІТАНА – СПЕЦІЯ 1:0
            «Спеція» Віктора Коваленка (7 ігор) здобула лише одно очко в чотирьох останніх турах. Українець через трамву у заявку на матч не потрапив.

17:00   КОРТРЕЙК – ВЕСТЕРЛО 0:2. Чемпіонат Бельгії, 14-й тур
            «Кортрейк» Олексія Сича (6 ігор) опустився в зону вильоту. Олексій вийшов в основі та відіграв увесь поєдинок.

17:30   МОЛ ФЕХЕРВАР – ПАКШ 1:1. Чемпіонат Угорщини, 12-й тур
            «Фехервар» Артема Шабанова (5 ігор), Євгена Макаренка (6 ігор, 1 асист) та Богдана Лєднєва (4 гри) перервав серію з двох поразок поспіль – як і їх суперник. З українців у заявку потрапили тільки Шабанов та Лєднєв, який вийшов у старті та відіграв 88 хвилин.

18:10   ВАРАЖДИН – ОСІЄК 4:1. Чемпіонат Хорватії, 14-й тур
            «Осієк» Євгена Чеберка (8 ігор) перервав сою безпрограшну серію, коли втратив лише два очки у семи попередніх турах. Чеберко відіграв від стартового до фінального свистка.

18:30   ЛЕГІЯ – ПОГОНЬ 1:1. Чемпіонат Польщі, 14-й тур
            «Легія» Ігоря Харатіна (8 ігор) поступилася в минулому турі, але утрималася в трійці лідерів і продовжує залишатися учасником чемпіонських перегонів. Харатін до заявки не потрапив.

19:00   АЛЬ-НАСР – АЛЬ-АЙН 1:3. Чемпіонат ОАЕ, 7-й тур
            Поразка «Аль-Айн» Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка (7 ігор, 3 голи, 4 асисти) здобула перемогу, а капітан збірної України вдкрив рахунок у зустрічі.

20:00   БОРДО – АННЕСІ 1:0. Чемпіонат Франції. Ліга 2, 13-й тур
            Завдяки перемозі над однім із аутсайдерів «Бордо» Данили Ігнатенка (11 ігор, 2 голи, 1 асист) зберіг за собою перший рядок таблиці. Українець вийшов відіграв увесь поєдинок та записав до свого пасиву жувту картку.

21:45   ЮНІОН – БРЮГГЕ 2:2. Чемпіонат Бельгії, 14-й тур
             «Брюгге»
Едуарда Соболя (8 ігор, 1 гол) та Романа Яремчука (8 ігор, 2 голи, 2 асисти) не втримав переможний рахунок у зустрічі з сусідом по таблиці та конкурент в боротьбі за чемпіонство, який з 14-ї хвилини грав у меншості. Українці з'явилися на полі після перерви з лави запасних за рахунку 2:1 на користь своєї команди...