Італія, 11-й тур. Фіорентина – Інтер 3:4. Вагоме слово Мхітаряна

Суботню програму в Серії А закривав поєдинок у Флоренції, де місцева «Фіорентина» приймала «Інтер». «Нерадзуррі» забили вже на другій хвилині після влучного удару Барелли. Асист в активі Лаутаро Мартінес, який на 15-й хвилині забив і сам. Аргентинець підхопив м'яч у центрі поля, протягнув до лінії штрафного і пробив у нижній кут.

На 31-й хвилині Дімарко відновив інтригу. Захисник «Інтера» дуже небезпечно зіграв у коліно Бонавентурі. Після перегляду VAR рефері призначив пенальті, який реалізував Кабрал. По перерві обидві команди мали моменти. Свій шанс реалізували «фіалки» – Іконе на 60-й хвилині зрівняв рахунок. Барелла знову міг виводити «Інтер» вперед, але Терраччано врятував.

Лаутаро у суперечливому епізоді заробив пенальті для «Інтера». Був натяк на офсайд у форварда «нерадзуррі», але арбітр після підказки VAR вказав на позначку – положення поза грою дійсно не було. Лаутаро пробив бездоганно – 3:2.

Сімоне Індзагі зняв автора дубля, намагаючись втримати рахунок. і ледь не поплатився – Йович на 90-й хвилині ефектним ударом зрівняв рахунок. Переможний гол на 6-й компенсованій хвилині забив Генріх Мхітарян. Допоміг суперник, який вибивав м'яч і влучив у вірменина. Драматичні 3:4 – у «нерадзуррі» 21 бал і 7 позиція. «Фіорентина» йде 13-ю, маючи 10 очок.

ФІОРЕНТИНА – ІНТЕР – 3:4
Кабрал (33, з пенальті), Іконе (60), Йович (90) – Барелла (2), Лаутаро Мартінес (15, 73, з пенальті), Мхітарян (90+6).
Фіорентина: Терраччьяно, Додо (Терзич, 82), Міленкович, Кварта, Бірагі (Венуті, 82), Данкан (Йович, 53), Амрабат (Барак, 83), Бонавентура, Гонсалес (Іконе, 8), Куаме, Кабрал.
Інтер: Онана, Шкріньяр, Де Фрай, Ачербі, Дарміан (Думфріс, 61), Мхітарян, Барелла, Чалханоглу, Дімарко (Гозенс, 67), Корреа (Джеко, 61), Лаутаро Мартінес (Белланова, 85).
Попередження: Бонавентура (35), Додо (38), Амрабат (54), Міленкович (79) – Ачербі (35), Барелла (56), Думфріс (88).

22 жовтня 2022 23:56