Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

Результати матчів неділі, 3 березня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і TV-трансляції на вітчизняних каналах.

Прем’єр-ліга України, 19-й тур
13:00   ОБОЛОНЬ – ДНІПРО-1 0:1
15:30   ОЛЕКСАНДРІЯ – ЗОРЯ 0:0
18:00   ШАХТАР – КРИВБАС 5:2

Чемпіонат Англії, 27-й тур**
15:00   БЕРНЛІ – БОРНМУТ 0:2
            Безвиграшний ланцюг «Борнмута» Іллі Забарного (26 ігор) в АПЛ перервався у восьмому матчі. В активі українського центрбека весь поєдинок.
17:30   МАНЧЕСТЕР СІТІ – МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД 3:1

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур***
15:00   ВІЛЬЯРЕАЛ – ГРАНАДА 5:1
17:15   АТЛЕТИКО – БЕТИС 2:1
19:30   МАЛЬОРКА – ЖИРОНА 1:0
            Місяць тому «Жирона» Віктора Циганкова (22 гри, 6 голів, 3 асисти) та Артема Довбика (25 ігор, 14 голів, 5 асистів) несподівано вдома поступилася «Мальорці» – 2:3. Й ось знову ті самі граблі... Українці розпочали зі старту й дограли до фінального свистка.
22:00   АТЛЕТИК – БАРСЕЛОНА 0:0

Чемпіонат Італії, 27-й тур***
13:30   ВЕРОНА – САССУОЛО 1:0
16:00   ЕМПОЛІ – КАЛЬЯРІ 0:1
            «Емполі» Віктора Коваленка (12 ігор, 1 гол, 1 асист) довів серію без поразок у чемпіонаті до шести зустрічей і піднявся на 13 сходинку. Чому б не продовжити успішну ходу, якщо суперник – передостання команда турніру?

14:30   ГЕНК – БРЮГГЕ 0:3. Чемпіонат Бельгії, 28-й тур
            «Генк» Едуарда Соболя (6 ігор) завдяки двом перемогам зайшов у чемпіонську групу (топ-6), але після сьогоднішнього фіаско там навряд чи затримається. Наш захисник увесь поєдинок провів на лаві запасних.

16:00   ЗАГЛЕМБЕ – КОРОНА 1:0. Чемпіонат Польщі, 23-й тур
            «Заглембе» Сергія Булеци  (21 гра, 1 гол, 4 асисти) після цієї звитяги піднявся на десяту сходинку в таблиці. Український хавбек вийшов у старті й був замінений на 78-й хвилині.

18:00   АЛЬТАХ – ЛАСК 0:0. Чемпіонат Австрії, 21-й тур
            ЛАСК Максима Таловерова (15 ігор) цього року ще не перемагав. Українець відпрацював від свистка до свистка.

18:30   РАКУВ – ЛЕХ 4:0. Чемпіонат Польщі, 22-й тур
            У першому колі «Ракув» Владислава Кочергіна (21 гра, 3 голи, 2 асисти) зазнав від «Леха» нищівної поразки (1:4) – тепер господарі взяли реванш і наблизилися до трійки лідерів. Кочергін, зробивши справу, щоправда, без результативних дій, пішов відпочивати вже в компенсований час.

22:30   ПОРТУ – БЕНФІКА 5:0. Чемпіонат Португалії, 24-й тур
            «Бенфіка» Анатолія Трубіна (20 ігор, 10 «на нуль», 15 пропущених м'ячів) утратив лідерство після фіаско в принциповому протистоянні, в якому наш голкіпер пропустив одразу п'ять голів без відповіді.