Результати матчів суботи, 20 квітня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, ігор за участю українських команд і легіонерів, Інтернет- і TV-трансляції на вітчизняних каналах.

19:15   МАНЧЕСТЕР СІТІ – ЧЕЛСІ 1:0
             «Челсі» Михайла Мудрика (5 ігор, 1 гол у кубковому турнірі) втратило можливість заявитися до єврокубків на наступний рік. Мудрик вийшов на заміну на 80-й хвилині.

Чемпіонат Англії, 34-й тур**
17:00   ЛУТОН – БРЕНТФОРД 1:5
            Тривала безвиграшна серія «Брентфорда» Руслана Ярмолюка (23 гри) перервалася у попередньому турі. Тепер - друга поспіль перемога. Ярмолюк вийшов на заміну на 82-й хвилині.
            ШЕФФІЛД ЮНАЙТЕД – БЕРНЛІ 1:4
21:30   ВУЛВЕРГЕМПТОН – АРСЕНАЛ 0:2
            «Арсенал» Олександра Зінченка (25 ігор, 1 гол, 2 асисти) вийшов в лідери чемпіонату. Зінченко залишився в запасі.

Чемпіонат Іспанії, 32-й тур***
15:00   СЕЛЬТА – ЛАС-ПАЛЬМАС 4:1
17:15   РАЙО ВАЛЬЄКАНО – ОСАСУНА 2:1
19:30   ВАЛЕНСІЯ – БЕТІС 1:2
            «Валенсія» Романа Яремчука (21 гра, 3 голи) зазанала прикрої поразки. Український форвард травмований і не міг допомошти «кажанам».
22:00   ЖИРОНА – КАДІС 4:1
            «Жирона» Віктора Циганкова (24 гри, 6 голів, 4 асисти) та Артема Довбика (30 ігор, 18 голів, 5 асистів) здобула чергову перемогу. Довбик вийшов в старті, та відмітився голом.

Чемпіонат Італії, 32-й тур***
19:00   ЕМПОЛІ – НАПОЛІ 1:0
            «Емполі» Віктора Коваленка (16 ігор, 1 гол, 1 асист) загрожує переміщення до зони вильоту. Коваленко провів матч на лаві запасних.

Матчі за участю українських легіонерів
19:15   ВЕСТЕРЛО – СТАНДАРД 3:3. Чемпіонат Бельгії. Група Ліги конференцій, 4-й тур
            «Вестерло» Сергія Сидорчука (25 ігор, 1 гол, 1 асист) відібрав очки у «Стандарда», як він вже робив цього сезону і у вересні (0:0), і в лютому (2:1). Сидорчук відіграв увесь матч.

21:00   ЗАГЛЕМБЕ – ЯГЕЛЛОНІЯ 1:2. Чемпіонат Польщі, 29-й тур
            «Заглембе» Сергія Булеци (27 ігор, 1 гол, 4 асисти) зазнав поразки від лідера чемпіонату. Булеца вийшов на заміну на 85-й хвилині.

21:45   ГЕНК – АНДЕРЛЕХТ 2:1. Чемпіонат Бельгії. Чемпіонська група, 4-й тур
            «Генк» Едуарда Соболя (10 ігор) уже піднявся на третю сходинку і тепер прагне закріпитися в єврокубковій зоні. Соболь вийшов на заміну на 90+5-й хвилині.