Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Іспанія, 32-й тур. Жирона – Кадіс 4:1

Дивовижна команда «Жирона». При п'яти поспіль поразках на виїзді каталонці продовжують розривати вдома на «Монтіліві» так, наче це два різні склади.

Сьогодні «Кадіс» був зім'ятий підопічними Мічела взагалі без питань, і навіть травми Циганкова зі Стуані не завадили.

Вже на 9-й хвилині Ерік Гарсія головою замкнув розумну подачу від Савіо.

На 22-й хвилині Іван Мартін забив після ідеально розкресленої позиційної атаки з гольовим пасом п'ятою від Гутьєрреса.

І це тільки голи, але була ще ж гра від «Жирони», яка нагадувала «Барсу» часів Гвардіоли. 75% володіння, хитрі паси, моменти; все було так круто, що Блінд крутив рулетку Зідана, і це проходило.

Савіо міг закривати цей матч ще на 47-й хвилині, але влучив у перекладину.

Це вкупі із перервою трохи допомогло «Кадісу» очухатися — гості хвилин на 5-7 навіть заволоділи м'ячем, а Лукас Пірес потужно пробив з центру штрафного в руки Гассанізі.

Здалося навіть, що «Жирона» зарано заспокоїлася і кинула грати, проте це була лише ілюзія. Ближче до 65-ї хвилини господарі знову взялися до справи, і невдовзі Довбик майстерно перетворив на гол простріл Гутьєрреса. Не одразу пробив Артем, а обіграв захисника і лише потім покотив м'яч у кут. Красиво!

Втім, як і обмін голами в ендшпілі – «Кадіс» награв на гол престижу, але Порту миттєво опустив його на землю.

У таблиці перемога дозволила «Жироні» набрати 68 очок – це на 10 більше, ніж у «Атлетика», що йде 5-м. Здається, ЛЧ від каталонців уже нікуди не подінеться. «Кадіс», у свою чергу, залишився 18-м із 6 балами відставання від рятівного 17-го рядка.

ЖИРОНА – КАДІС – 4:1
Ерік Гарсія (9), Мартін (22), Довбик (71), Порту (82) – Ескаланте (81).
Жирона: Гассаніга, Ерік Гарсія, Давід Лопес, Блінд, Гутьєррес (Арнау, 76), Еррера (Соліс, 58), Алейш Гарсія, Коуто (Торре, 86), Мартін (Порту, 76), Савіо, Довбик (Вілья, 86).
Кадіс: Ледесма, Карселен, Усу, Чуст, Лукас Пірес, Алехо (Собріно, 70), Алекс (Ескаланте, 46), Алькарас, Наварро (Гвардіола, 86), Хуанмі (Рамос, 46), Максі Гомес (Рохер Марті, 70).
Попередження: Гутьєррес (42) – Алекс (31), Чуст (75).

20 квітня 2024 23:52