Буяльський
(Шепелєв, 82)
Ванат

Матч розпочався!

20' - Ванат (Динамо)! Сидорчук перехопив необачний пас Семенова і миттєво віддав на хід Владиславу. Той розхитав Ловрича і потужно пробив повз Сарнавського

22' - Буяльський (Динамо)! Ще одна жахлива помилка гостей в обороні. Татарков віддав назад занадто легко, Буяльський заволодів м'ячем і, обігравшись із Ванатом, з меж карного майданчика поцілив у правий нижній від воротаря кут.

38' - Тимчик (Динамо)

43' - Гармаш (Динамо)

45+2' - Дебелко (Кривбас)! Швидкий прорив правим флангом Якімець завершив точним прострілом на дальню штангу, куди вже мчав Дебелка. Форварду залишалося вразити порожні ворота

Свисток на перерву

57' - Дібанга (Кривбас)

58' - Циганков (Динамо). Віктор заробив пенальті, але не зміг переграти Сарнавського з 11-метрової позначки

59' - Буяльський (Динамо)! Ванат дотепно пропускає м'яч після пасу Караваєва, а Віталій у дотик вражає нижній кут воріт і виходить у найкращі бомбардири чемпіонату

88' - Попов (Динамо)

89' - Сидорчук (Динамо)