«Колос» зіграв унічию з ЛНЗ – ковалівці довели безвиграшну серію в УПЛ до шести турів.

16 вересня 2024 20:01

УПЛ-2024/25, 6-й тур. Матчі, таблиця, локації, трансляції, відео

«Футбольний клуб»

ЛНЗ здобув нічию в Ковалівці та закріпився у п'ятірці лідерів УПЛ, знову випередивши «Кривбас» та «Шахтар».

16 вересня 2024 20:00

Полісся – Верес 2:1. Україна, 6-й тур. Звіт

Рівняни видали яскравий дебют, забивши швидкий м’яч, але житомирцям також швидко вдалося перевернути результат після перерви.

15 вересня 2024 19:55

Лівий Берег – Кривбас 0:1. Україна, 6-й тур. Звіт

Кияни успішно відбивали всі спроби криворіжців зламати свою оборону, поки Юрій Вернидуб не виклав на стіл козирну карту.

15 вересня 2024 17:30

Ворскла – Рух 0:0. Україна, 6-й тур. Звіт

Львів’яни отримали більшість наприкінці першого тайму, але так і не змогли втілити в голи чисельну перевагу.

15 вересня 2024 15:15

Зоря – Динамо 0:2. Україна, 6-й тур. Звіт про четверту поспіль перемогу

Влад МИРЕНКО, «Футбольний клуб»

Команда Олександра Шовковського залишилась єдиною в УПЛ, що йде без втрат у цьому сезоні.

14 вересня 2024 21:20

Шахтар – Карпати 5:2. Україна, 6-й тур. Звіт

Головним героєм матчу у Львові став форвард Артем Бондаренко, який оформив хет-трик.

14 вересня 2024 20:13

Шовковський: «Ми були вимушені змістити Бражка на позицію захисника»

Головний тренер «Динамо» відповів на запитання журналістів після переможного матчу з «Зорею».

14 вересня 2024 18:50

Чорноморець – Інгулець 1:0. Україна, 6-й тур. Звіт

Три очки одеситам забезпечив гол-шедевр Олександра Пшеничнюка, який вийшов на заміну.

14 вересня 2024 15:00

Вирішальне кар'єрне роздоріжжя Супряги

Олексій СЛИВЧЕНКО

Нинішній переїзд Владислава Супряги до «Зорі» є не просто черговим, а мабуть, вирішальним кар'єрним роздоріжжям для нападника. Чому так?

13 вересня 2024 13:46

Чому «Колосу» потрібен Максимов або інша стратегія

Сергій ТИЩЕНКО

Ковалівський «Колос» на старті нового сезону потопили поразки та один великий скандал.

13 вересня 2024 10:34

Філіппов: «Повторити подвиг «Лестера»? Зараз таких думок немає»

Дмитро КОТКОВ

Форвард «Олександрії» Олександр Філіппов розповів про старт сезону і відповів на багато запитань.

12 вересня 2024 17:03

Новини

17 вересня 2024

Пасич: «Швидкий гол «Колоса» не вибив ЛНЗ із колії» 22:42

Гайдучик: «Потрібно було агресивніше грати проти «Полісся» у другому таймі» 12:45

Карраско: «Ми мали вигравати цю гру» 22:37

Поздєєв: «Є такі ігри і часи, коли треба закатати рукава і робити багато чорнової роботи» 21:50

Назаренко: «Кращого старту сезону в кар’єрі в мене ще не було» 10:13

Україна, 6-й тур. Колос – ЛНЗ. Анонс матчу 10:00

Крушинський: «Перемога над «Вересом» виявилася найважчою на старті УПЛ» 09:23

15 вересня 2024

Задерака: «Приємно, що після травми вдалося забити переможний м’яч» 23:36

«Полісся» після перемоги над «Вересом» наблизилося до власного рекорду в УПЛ 23:12

Шандрук: «Проблема «Вереса» – ми вкотре не можемо провести матч цілісно» 22:48

Ашур: «Сьогодні була кров, але результат є. Значить, воно було того варте» 22:24

Синиця: «За грою не поступилися «Кривбасу», але рахунок не на нашу користь» 22:01

Первак: «Лівий Берег» не звик до таких тривалих пауз під час сезону. Вийшли затиснутими, немов три місяці не грали» 21:37

Карабін: «Є розчарування після гри з «Ворсклою». Попереду «Динамо»…» 20:02

Вернидуб: «Головне на даному етапі – набирати бали, і «Кривбас» це зробив» 19:39

Антюх: «Йшли в атаку, створювали моменти, але пробити Бущана не змогли» 17:53

Вівчаренко: «Після матчів національних та молодіжних збірних завжди важко» 17:06

Піхальонок: «Зі щільним графіком упораємося. Важливо, що гратимемо в Києві» 16:42

За «Динамо» вперше в УПЛ зіграв футболіст із Колумбії 15:55

«Чорноморець» продовжив цикл із 19-ти матчів без нічиїх 15:31

Дячук: «Радий бути знову з командою» 15:07

Кобін: «Деякі гравці «Інгульця» почали шукати собі інші команди» 14:20

Другий тайм матчу «Ворскла» – «Рух» стартував із запізненням через повітряну тривогу 14:05

УПЛ. Зоря – Динамо 0:2: числа та факти 13:56

Кабаєв: «У збірній не зміг показати свій максимум – це факт, ми завжди хочемо вигравати, тільки дайте нам час, все буде» 13:09

«Динамо» засмутило «Зорю» на її полі в 13-му матчі поспіль 12:45

Приходько: «В «Кривбасі» залишилося багато друзів, але на футбольному полі дружби точно не буде» 11:11

Бандейра: «Кривбас» у бойовому настрої, на «Лівий Берег» налаштовані серйозно» 10:47

Україна, 6-й тур. Ворскла – Рух. Анонс матчу 10:40

Україна, 6-й тур. Лівий Берег – Кривбас. Анонс матчу 10:30

Пушич: «Турбують домашні заготовки суперників, після яких «Шахтар» пропускає» 10:23

Приходько: «Хочу проявити себе в матчі з «Кривбасом» 21:47

Шищенко: «Результатом проти «Олександрії» задоволений, грою у деяких моментах – ні» 21:23

Ротань: «Нуль ударів у площину. Про що тут говорити?» 20:36

Без «Динамо». Наймолодші та найстарші команди УПЛ на старті сезону-2024/25 19:24

Едуардо Герреро увійшов у топ-5 гравців за вартістю у своїй країні 17:46

Пономарьов: «Непросто готувати команду під час паузи на матчі збірних» 15:01

«Колос» може відмовитися від підписання Моїцрапішвілі 14:38

Україна, 6-й тур. Оболонь – Олександрія. Анонс матчу 09:18

12 вересня 2024

Матч відбудеться. У «Чорноморці» розповіли, де пройде гра проти «Інгульця» 21:47

Французький легіонер зможе допомогти «Руху» у матчі з «Ворсклою» 19:15

«Зоря» – «Динамо»: бомбардирські розклади 12:12

11 вересня 2024

«Оболонь» презентувала нові комплекти форми 20:02

УПЛ-2024/25: дати та час початку матчів 8-го туру 16:06

Іващенко: «Я сказав гендиректору: «Навіщо виходили в УПЛ, якщо в «Оболоні» проблеми?» 15:42

«Полісся» змінить спортивного директора 14:55

УПЛ-2024/25. Суддівські призначення на матчі 6-го туру 12:09

У продажу квитки на матч 6-го туру УПЛ «Зоря» – «Динамо» 10:58