Сьогодні 19 жовтня 2025 р.

Трубін: «Ісландія – це саме командна гра, тому буде дуже важко»

Голкіпер «Бенфіки» та збірної України Анатолій Трубін поділився очікуваннями перед фінальним матчем плей-оф відбору чемпіонату Європи 2024 проти Ісландії.

– На твою думку, ісландці наскільки відрізняються від боснійців?
– Я вважаю, кардинально інші, тому що немає команд схожих, у всіх є якісь свої сильні та слабкі риси. Ісландія – це саме командна гра, тому буде теж дуже важко.

Тим більше це складається з однієї гри, і як нам Сергій Станіславович говорив: «На одну гру всі можуть обіграти всіх і всі можуть зібратися».

У вівторок, 26 березня, відбудеться фінальний поєдинок раунду плей-оф кваліфікації на чемпіонат Європи з футболу 2024 року, в якому збірна України зіграє з Ісландією. Гра відбудеться у Вроцлаві (Польща) на полі стадіону «Тарчинський Арена», початок – о 21:45 за Києвом.

25 березня 2024 11:02







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Передматчеве тренування збірної України

 

12 жовтня 2025 23:36

Прес-конференція головного тренера збірної України Сергія Реброва напередодні матчу відбору ЧС-2026 проти Азербайджану

 

12 жовтня 2025 10:35

Ісландія – Україна. Інтерв’ю Велетня, Ребров назвав втрати, Миколенко про мотивацію

 

10 жовтня 2025 13:00