Сьогодні 19 вересня 2025 р.

Макгінн: «Ми співчуваємо українським футболістам, але сьогодні нам необхідно їх перемогти»

Півзахисник збірної Шотландії Джон Макгінн у коментарі Football Daily поділився очікуваннями від матчу з Україною у кваліфікації ЧС-2022.

«У нас буде повага. Насправді я не можу собі уявити, крізь що проходять зараз українські гравці. Це дійсно важка ситуація. Однак, це те саме, коли ми граємо проти Зінченка, Ярмоленка, Миколенка. Ти їх поважаєш, співчуваєш, але також хочеш перемогти.

В усіх нас є бажання зіграти на чемпіонаті світу. Україна – одна з команд, яка стала на нашому шляху. В середу впродовж 90, або ж навіть 120 хвилин ми будемо віддавати всі свої сили.

Неможливо повністю уникнути цю жахливу ситуацію. Всі наші співчуття направлені на адресу гравців, персоналу, та, звісно, кожного, кого зачепила ця ситуація. Але, ці емоції не повинні вплинути на мету виграти матч, здійснити нашу мрію. Шотландія буде найбільш мотивованою командою», – сказав шотландець.

1 червня 2022 13:02







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна – Франція. Передматчева прес-конференція Сергія Реброва

 

04 вересня 2025 20:15

Збірна України. Судаков і Ванат: деталі трансферів, коментар Реброва, відгук Циганкова, про Францію

 

04 вересня 2025 09:00

Збірна України починає відбір на ЧС-2026: інтерв’ю новачків, подарунок Забарному, втрата Луніна

 

02 вересня 2025 18:00