Сьогодні 6 травня 2026 р.

Зубков: «Нам нема чого втрачати»

Збірна України готується до товариського матчу з Болгарією (11 листопада в Одесі) та поєдинку кваліфікації ЧС-2022 з Боснією і Герцеговиною (16 листопада в Зениці). Своїми думками про прийдешні протистояння поділилися півзахисник Олександр Зубков:

«Приємно побачитися з усіма хлопцями, поспілкуватися з ними. І, звичайно ж, ми будемо готуватися до серйозної гри. У першому матчі з Боснією і Герцеговиною нам трохи не вистачило, щоб здобути перемогу. Наразі нам нема чого втрачати, тому будемо більш настирливими, агресивними в атаці та організованими в обороні.

Зараз у нас буде контрольний поєдинок із Болгарією, який можна розглядати як тренування з підвищеною відповідальністю, що дасть нам багато для підготовки до матчу з боснійцями». 

9 листопада 2021 17:04







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Україна – Албанія. Після матчу

 

01 квітня 2026 00:00

ТМ. Україна – Албанія. Огляд матчу

 

31 березня 2026 23:55

Прес-конференція головного тренера збірної України Сергія Реброва напередодні товариського матчу проти Албанії

 

30 березня 2026 14:33