Сьогодні 10 грудня 2025 р.

Мудрик, Яремчук та Трубін прибули до розташування збірної України

До розташування збірної України прибули ще три гравці – воротар Бенфіки Анатолій Трубін, вінгер Челсі Михайло Мудрик та форвард Валенсії Роман Яремчук. Підопічні Сергія Реброва проводять тренувальний збір в іспанській Марбельї.

Приїзд трьох легіонерів доукомплектував склад синьо-жовтих. Сьогодні також до збору приєдналися хавбек Вестерло Сергій Сидорчук та півзахисник Дженоа Руслан Маліновський. Раніше до колективу Реброва прибули вінгер Жирони Віктор Циганков, а також Олександр Зінченко, Віталій Міколенко, Ілля Забарний та Максим Таловєров.

21 березня команда Реброва проведе виїзний поєдинок півфіналу плей-офф проти збірної Боснії і Герцеговини. Зустріч відбудеться у місті Зениця на стадіоні «Біліно Поле». Початок о 20:45 за місцевим часом (21:45 за Києвом).

18 березня 2024 17:32







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна – Ісландія. Після матчу

 

16 листопада 2025 21:40

Перед матчем. Україна – Ісландія. 18.00. LIVE зі стадіону у Варшаві

 

16 листопада 2025 12:00

Передматчева прес-конференція Сергія Реброва. Україна – Ісландія

 

15 листопада 2025 11:30