Сьогодні 19 жовтня 2025 р.

Матвієнко: «Нічого не змінилося. Потрібно виходити на кожну гру та намагатися її виграти»

Захисник збірної України Микола Матвієнко оцінив нічию в матчі з Азербайджаном (1:1).

– Якось дуже важко було проти Азербайджану. Можливо, вивчали команду під керівництвом попереднього тренера і не внесли корективи?
– Думаю, що зіграв такий фактор, як зміна тренера. У них була додаткова мотивація, це перше. По-друге, очікувано, що буде важко, тому що вони програли першу гру з рахунком 0:5. І ми знали, що вдома вони захочуть взяти очки. Вони це і зробили.

– Яка була реакція Сергія Станіславовича в роздягальні після такого матчу?
– Завжди стримана, тому що по гарячих слідах ніхто не хоче нічого говорити. Після цього ми завжди приїжджаємо на інший збір і дуже довго розбираємо ці ігри.

– Чому так важко реалізувати шанси? Є якесь пояснення?
– Дуже важко мені по гарячих слідах це все говорити. Думаю, що в нас нічого не змінилося. Потрібно виходити на кожну гру і намагатися виграти її, а далі вже не дивитися на турнірну таблицю чи паралельні матчі, а просто виходити і робити своє завдання.

– Чи очікували такої підтримки на трибунах? Фан-сектор був дуже активним.
– Дякую їм, що приїжджають і підтримують. Просимо вибачення за результат, але так буває. Ми трохи поспілкувалися, зробили висновки і будемо рухатися далі, – підкреслив Матвієнко на телеграм-каналі Zorya Londonsk.

9 вересня 2025 23:12







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Передматчеве тренування збірної України

 

12 жовтня 2025 23:36

Прес-конференція головного тренера збірної України Сергія Реброва напередодні матчу відбору ЧС-2026 проти Азербайджану

 

12 жовтня 2025 10:35

Ісландія – Україна. Інтерв’ю Велетня, Ребров назвав втрати, Миколенко про мотивацію

 

10 жовтня 2025 13:00