Сьогодні 19 вересня 2025 р.

Трубін не зіграє з «Боруссією»: заявка збірної України на спаринг с німцями

Сьогодні в німецькому Менхенгладбаху контрольним матчем проти місцевої «Боруссії» збірна України розпочинає серію поєдинків у межах підготовки до плей-офф відбору ЧС-2022 та червневих зустрічей у Лізі націй-2022/2023. Гра розпочнеться о 21.45 за київським часом.

Офіційна заявка збірної України (за номерами)
1. Георгій Бущан, 2. Валерій Бондар, 3. Олександр Сирота, 4. Денис Попов, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Артем Довбик, 8. Олександр Піхальонок, 9. Сергій Булеца, 10. Микола Шапаренко, 11. Артем Бєсєдін, 12. Андрій Пятов, 13. Ілля Забарний, 14. Віталій Буяльський, 15. Юхим Конопля, 17. Михайло Мудрик, 19. Денис Гармаш, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Дмитро Різник.

Із тих футболістів, що прибули у складі української делегації до Німеччини, до заявки на гру не потрапив воротар Анатолій Трубін.

Нагадаємо, у переліку гравців немає вінгера «Динамо» Віктора Циганкова, який залишився у Словенії та продовжує відновлюватися після травми, тому відповідно не зіграє у сьогоднішньому поєдинку. Також участь в матчі з «Боруссією» не зможе взяти Олексій Гуцуляк, який також зазнав ушкодження. Найближчим часом хавбек узагалі залишить розташування збірної України.

11 травня 2022 11:25







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна – Франція. Передматчева прес-конференція Сергія Реброва

 

04 вересня 2025 20:15

Збірна України. Судаков і Ванат: деталі трансферів, коментар Реброва, відгук Циганкова, про Францію

 

04 вересня 2025 09:00

Збірна України починає відбір на ЧС-2026: інтерв’ю новачків, подарунок Забарному, втрата Луніна

 

02 вересня 2025 18:00