Сьогодні 16 квітня 2025 р.

Відбір ЄВРО-2024: ювілейна зустріч збірних України й Італії

Сьогоднішній матч відбору ЄВРО-2024 Україна – Італія, який відбудеться в німецькому Леверкузені на стадіоні «БайАрена» (початок – о 21:45 за київським часом), стане для суперників ювілейним, 10-м в історії.

На жаль, уникнути поразки нашій команді вдавалося тільки двічі. 6 червня 2006 року в швейцарській Лозанні на «Стад Олімпік де ля Понтез» синьо-жовті зіграли зі «Скуадрою Адзуррою» внічию – 0:0. 10 жовтня 2018 року в Генуї на арені «Луїджі Ферраріс» також було зафіксовано нічию, але з рахунком 1:1. Решта поєдинків завершилася перемогами суперника.

Також відзначимо, що в цих дев'яти матчах збірній України вдалося забити італійцям лише чотири м'ячі. Таким досягненням можуть похвалитися Андрій Полунін, Андрій Шевченко, Руслан Малиновський та Андрій Ярмоленко.

undefined

20 листопада 2023 13:20







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Прес-конференція Сергія Реброва перед матчем-відповіддю плей-оф Ліги націй Бельгія – Україна

 

22 березня 2025 19:00

Україна – Бельгія. Переможні голи, інтерв’ю Зінченка й Ярмолюка

 

21 березня 2025 22:20

Ліга наций, плей-оф. Україна – Бельгія. Огляд матча

 

21 березня 2025 00:40