Сидорчук проводить 50 матч за збірну України
Національна збірна України розпочала новий сезон Ліги націй виїзним поєдинком проти Ірландії, який проходить у рамках дивізіону B.
У стартовому складі команди Олександра Петракова на це протистояння з'явився опорний півзахисник «Динамо» Київ Сергій Сидорчук, який вийшов на поле з капітанською пов'язкою.
Зазначимо, що матч проти Ірландії став для 31-річного українця ювілейним 50-м у футболці збірної України.
Нагадаємо, що Сидорчук дебютував за жовто-синіх під час роботи Михайла Фоменка у серпні 2014 року у матчі відбору на чемпіонат Європи проти Білорусі. Тоді півзахисник вийшов у другому таймі замість Руслана Ротаня та забив гол, який допоміг Україні здобути перемогу (2:0). Усього на рахунку Сергія Сидорчука три голи у складі збірної України.
8 червня 2022 21:56