«Динамо» з великим відривом лідирує у списку клубів, які будь-коли делегували гравців до збірної України

Національна збірна України, готуючись до Євро-2024, у Варшаві провела товариський матч зі збірною Польщі і поступилася з рахунком 1:3. «Синьо-жовті» та «біло-червоні» провели ювілейний, 10-й матч: наша команда зазнала 5-ї поразки, в тому числі у третій поспіль грі, 3 рази перемагала дві зіграла внічию. При цьому українці зусиллями Артема Довбика перервали свою безгольову серію з польською збірною, яка тривала 247 хвилин.

Подіями матчу на Національному стадіоні стали і ювілейні факти. Руслан Малиновський провів свій 60-й матч в складі збірної, Віталій Миколенко – 40-й, Микола Шапаренко – 30-й, а Михайло Мудрик – 20-й.

Відбулися знакові події і в клубному представництві гравців в складі збірної України. Богдан Михайліченко був першим представником «Полісся» у складі головної команди України. При цьому «Полісся» стало 30-м (!) українським клубом, чиї представники захищали на полі честь «синьо-жовтих». Лідирує тут «Динамо», чиї 94 гравці провели в складі збірної 1502 гри і саме у Варшаві було підкорено ювілейну позначку в 1500 (!) матчів.

9 червня 2024 11:16