Сьогодні 30 квітня 2026 р.

Легіонери збірної України в першій частині клубного сезону-2024/2025: Олександр Зінченко

Перша частина клубного сезону-2024/2025 в універсального футболіста англійського «Арсеналу» Олександра Зінченка, на жаль, пройшла під жирним знаком травм та ушкоджень.

Загалом безпосередньо через перманентні проблеми зі здоров’ям наш гравець пропустив 12 матчів із 27, які команда Мікеля Артети провела в чемпіонаті Англії, Кубку англійської ліги та Лізі чемпіонів.

Звісно, такий проміжний підсумок сезону не можна назвати для Олександра вдалим, але якщо довіритися словам іспанського наставника лондонського клубу, Зінченко повністю позбувся всіх негараздів і готовий до боротьби за місце у складі буквально з першого ж дня 2025 року, коли його команда в межах 19-го туру АПЛ на виїзді зійдеться з «Брентфордом» Єгора Ярмолюка.

undefined

31 грудня 2024 09:41







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Україна – Албанія. Після матчу

 

01 квітня 2026 00:00

ТМ. Україна – Албанія. Огляд матчу

 

31 березня 2026 23:55

Прес-конференція головного тренера збірної України Сергія Реброва напередодні товариського матчу проти Албанії

 

30 березня 2026 14:33