Сьогодні 23 червня 2026 р.

Яремчук подякував Андрію Шевченку

Форвард збірної України Роман Яремчук подякував колишньому наставника нашої національної команди Андрію Шевченку.

«Спасибі за все тренерю. Дякую за довіру, саме з вами я вперше відчув смак великих перемог і гімн країни при переповнених трибунах, пишаюся що грав під вашим керівництвом», – написав Яремчук в Інстаграм.

21 серпня 2021 12:15







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Прес-конференція Андреа Мальдери перед матчем Данія – Україна

 

06 червня 2026 18:00

Збірна України у Львові – ексклюзивні інтерв'ю

 

04 червня 2026 18:40

Збірна України у Львові: відкрите тренування та зустріч із уболювальниками

 

04 червня 2026 00:02