Сьогодні 24 червня 2025 р.

Збірна України повертається додому

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ

У заключний день листопадового збору Люцерн зустрів осінньою сирістю та холодом, яким віяло із закутаного туманом Люцернського озера.

Така собі ілюстрація непривітної цього разу до українців Швейцарії. З огляду на вчорашнє рішення головного санітарного лікаря Люцерна Роджера Харстолла про заборону проведення матчу, другу половину дня збірна України провела із невластивим для команди відчуттям невизначеності.

Залишок вівторка у Люцерні гравці нашої нацональної команди провели у спільних розмовах, настільних іграх та вечірньому перегляді поєдинку за перше місце в нашій групі Ліги націй. Розгром, який вчинила Німеччині Іспанія, відверто вразив синьо-жовтих, як, певно, і всю футбольну Європу.

Футбол вкотре довів, що в ньому завжди є місце для шокуючих результатів: навряд чи хтось очікував, що саме у грі Іспанія – Німеччина буде зафіксовано найбільшу перемогу однієї з команд у Лізі А цього сезону.

Уранці збірна України прокинулася о 9-й за європейським часом і одразу ж відправилася на заключну сніданкову трапезу в ресторані готелю Radisson Blu.

О 10.45 відбувся виїзд двох командних автобусів (така кількість автотранспорту є вимогою для перевезення команд під час пандемії) до аеропорту Цюриха. На 15.00 за київским часом призначено виліт чартерного рейсу до столиці України. Після приземлення в рідній столиці заключний у 2020 році збір синьо-жовтих буде завершено.

Після прибуття до Борисполя всі члени української делегації здадуть ПЛР-тести у спеціально відведеному для цього приміщенні аеропорту.

18 листопада 2020 14:47







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Canadian Shield. Україна – Нова Зеландія. Огляд матчу

 

11 червня 2025 02:10

Нова Зеландія – Україна. Прес-конференція Реброва та Чеберка, тренування на Bmo Field

 

10 червня 2025 10:00

Канада – Україна. Емоції вболівальників, голи Забарного та Зінченка

 

09 червня 2025 15:30