Сьогодні 22 червня 2026 р.

Федецький: «Я переглянув би гру Шотландія – Україна із першої до останньої хвилини»

Екс-гравець національної команди Артем Федецький в коментарі  програмі «Головна команда» на ТК «Футбол» поділився враженнями від перемоги збірної України над Шотландією (3:1) у півфіналі плей-оф ЧС-2022.

«Це матч, після якого нічого навіть не хочеться казати. Я переглянув би цю гру із першої до останньої хвилини. Хлопці молодці. Вони показали високий рівень самовіддачі та тактичної підготовленості. Ми трохи критикували команду після товариських матчів, але всі розуміли, що це збори. Їм важко було грати на втомі. Потрібно було пройти через це. Наші футболісти добре підготувалися до матчу ментально. Ця перемога для наших українських воїнів-героїв».

2 червня 2022 19:12







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Прес-конференція Андреа Мальдери перед матчем Данія – Україна

 

06 червня 2026 18:00

Збірна України у Львові – ексклюзивні інтерв'ю

 

04 червня 2026 18:40

Збірна України у Львові: відкрите тренування та зустріч із уболювальниками

 

04 червня 2026 00:02