Сьогодні 23 травня 2026 р.

Сборная Украины отправилась в Геную

Сьогодні вранці синьо-жовті залишили київський готель Alfavito о 10.15. Вже за півгодини автобус з національною командою прибув до міжнародного аеропорту Бориспіль.

Після походження реєстрації та митного контролю 17 гравців, тренери та адміністративно-медичний персонал вирушили на борт літака «Боїнг-738», який о 12.20 взяв курс на Геную. Час польоту – три години.

В ніч на вівторок до збірної приєднався Василь Кравець, у якого був тривалий переліт із Сантьяго-де-Компостели з пересадкою та очікуванням у Франкфурті.

Шестеро гравців, які, як і Василь, виступають в іноземних чемпіонатах, приєднаються до команди в аеропорту Генуї. Коноплянка, Яремчук, Маліновський, Лунін, Макаренко та Петряк прилетять до столиці Лігурії приблизно одночасно з чартером збірної України.

До готелю Savoia синьо-жовті мають прибути у повному складі.

9 жовтня 2018 12:56







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Прес-конференція головного тренера національної збірної України Андреа Мальдери

 

18 травня 2026 12:45

ТМ. Україна – Албанія. Після матчу

 

01 квітня 2026 00:00

ТМ. Україна – Албанія. Огляд матчу

 

31 березня 2026 23:55