Сьогодні 24 червня 2025 р.

Гусев: «Войти в тренерский штаб сборной Украины мне предлагал Шовковский и не только он»

Асистент головного тренера київського «Динамо» Олег Гусєв підтвердив, що отримував запрошення ввійти у тренерський штаба збірної України.

– Мені телефонували і пропонували ввійти в тренерський штаб збірної України. Один із тих, хто запрошував – Олександр Шовковський. Імена інших людей я не можу назвати з особистих причин. Із Олександром Петраковим я не говорив на цю тему.

Зокрема, Шовковський сказав мені, що він входить в новий тренерський штаб в.о. тренера збірної України Олександра Петракова і запитував, чи я готовий приєднатися. Я відповів – якщо це потрібно країні, збірній, якщо мене відпустить Мірча Луческу, то я згоден. Після нашої розмови з Шовковським із Містером чи з керівництвом «Динамо» цю тему ми не обговорювали, але пропозиція дійсно була і я відповів, що готовий працювати на благо країни, якщо це буде потрібно.

При цьому, я уточив, що маю чинний контракт із «Динамо», є керівництво, головний тренер команди – якщо вони відпустять, то я із задоволенням ввійду в тренерський штаб збірної України.

30 серпня 2021 15:42







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Canadian Shield. Україна – Нова Зеландія. Огляд матчу

 

11 червня 2025 02:10

Нова Зеландія – Україна. Прес-конференція Реброва та Чеберка, тренування на Bmo Field

 

10 червня 2025 10:00

Канада – Україна. Емоції вболівальників, голи Забарного та Зінченка

 

09 червня 2025 15:30