Сьогодні 19 жовтня 2025 р.

Забарний: «Для нас це не просто поєдинок. Ти виходиш і демонструєш усьому світу силу українців»

Захисник національної збірної України Ілля Забарний разом із головним тренером Сергієм Ребровим узяв участь у прес-конференції напередодні першого поєдинку плей-оф Ліги націй-2024/25 проти команди Бельгії.

– Як гравці збірної України налаштовуються на протистояння з Бельгією? Це контрольні матчі з підвищеною відповідальністю, чи стоїть завдання виходу в Лігу А?
– Гравці налаштовані дуже серйозно. Кожен із нас хоче представляти свою країну проти найкращих збірних світу. Тому будемо робити максимум від себе, виходити й здобувати те, що можемо.

– На чому слід сконцентрувати увагу? Чим можуть бути небезпечні бельгійці?
– Важливий матч, давно не було ігор збірної. Для кожного футболіста це не просто поєдинок. Ти виходиш і демонструєш усьому світу силу українців. Тим паче, усі знають, яка зараз ситуація. Іде війна, людям потрібно дати щось позитивне. Ми спробуємо це дати. Важливо зараз виходити й показувати все, що ми можемо. Я знаю, що від нас залежить багато, і ми можемо дати багато.

– Ти пропустив кілька матчів за клуб через дискваліфікацію? Чи не розгубив трохи форму?
– Я не втратив, а відпочив, можна сказати. Провів останній матч за клуб, приїхав у повній готовності грати за збірну.

Нагадаємо, що матчі плей-оф Ліги націй проти Бельгії відбудуться 20 березня в Мурсії та 23 березня в Генку.

19 березня 2025 20:41







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Передматчеве тренування збірної України

 

12 жовтня 2025 23:36

Прес-конференція головного тренера збірної України Сергія Реброва напередодні матчу відбору ЧС-2026 проти Азербайджану

 

12 жовтня 2025 10:35

Ісландія – Україна. Інтерв’ю Велетня, Ребров назвав втрати, Миколенко про мотивацію

 

10 жовтня 2025 13:00