Сьогодні 6 травня 2026 р.

У Шотландії вже знають склад Кларка на матч із Україною

На думку відомого шотландського видання The Scotsman стартовий склад національної команди на матч із Україною очевидний. Він буде практично ідентичний до складу, який головний тренер Стівен Кларк виставив на домашній поєдинок з Данією (2:0). Ця перемога, власне, і вивела збірну Шотландії до плей-офф ЧС-2022.

Ймовірний склад збірної Шотландії (3-4-2-1):
воротар
: Крейг Гордон (Харт оф Мідлотіан)
захисники: Джон Суттар (Харт оф Мідлотіан), Грант Хенлі (Норвіч, Англія), Ліам Купер (Лідс, Англія), Натан Паттерсон (Евертон, Англія), Ендрю Робертсон (Ліверпуль, Англія)
півзахисники: Біллі Гілмор (Челсі, Англія), Каллум МакГрегор (Селтік), Джон Макгінн (Астон Вілла, Англія)
нападники: Райан Крісті (Борнмут, Англія), Че Адамс (Саутгемптон, Англія)

Нагадаємо, що півфінальний поєдинок плей-офф відбору ЧС-2022 між збірними Шотландії та України відбудеться 1 червня у Глазго на стадіоні «Гемпден Парк». Початок зустрічі о 21.45 за київським часом.

31 травня 2022 18:22







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Україна – Албанія. Після матчу

 

01 квітня 2026 00:00

ТМ. Україна – Албанія. Огляд матчу

 

31 березня 2026 23:55

Прес-конференція головного тренера збірної України Сергія Реброва напередодні товариського матчу проти Албанії

 

30 березня 2026 14:33