Сьогодні 19 вересня 2025 р.

Левченко: «Збірній України не потрібні поблажки у відборі на Мундіаль»

Екс-хавбек збірної України Євген Левченко переконаний, що національна команда за спортивним принципом повинна виборювати право потрапляння на ЧС-2022.

«Я вважаю, що збірна має грати матчі під час війни. Це те, у чому я на 100% упевнений. Збірна повинна перемикатися і доводити без будь-яких поблажок, щоб нас не вважали людьми, які просто мають отримати путівку в Катар.

Всі футболісти щодо цього висловилися, вони хочуть грати та за спортивним принципом завоювати путівку. Вважаю, що це правильна позиція.

Дуже важливо через футбольну спільноту доносити посил, щоб люди не заплющували очі на те, що відбувається в Україні. Футбол у країні був, є і буде, але яким він буде – інше питання», – сказав Левченко.

Нагадаємо, перший спаринг збірна України проведе вже сьогодні, 11 травня. Суперником підопічних Олександра Петракова стане «Боруссія» М. Початок зустрічі о 21:45.

11 травня 2022 13:22







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна – Франція. Передматчева прес-конференція Сергія Реброва

 

04 вересня 2025 20:15

Збірна України. Судаков і Ванат: деталі трансферів, коментар Реброва, відгук Циганкова, про Францію

 

04 вересня 2025 09:00

Збірна України починає відбір на ЧС-2026: інтерв’ю новачків, подарунок Забарному, втрата Луніна

 

02 вересня 2025 18:00