Сьогодні 8 вересня 2025 р.

Новини збірної: розігрів м’язів і тактичні завдання

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ

Після спілкування з головним тренером Андрієм Шевченком на прес-конференції ЗМІ отримали нагоду впродовж 15-ти хвилин спостерігати за роботою національної команди.

Компанію журналістам у цьому плані склав Андрій Ярмоленко, якому тренери увечері дали можливість відпочити. Як відомо, півзахисник працює за індивідуальним планом відновлення.

Після того, як гравці розігріли м’язи під час функціональних вправ від тренера з фізпідготовки Івана Баштового, Андрій Шевченко та його асистенти запропонували їм низку цікавих завдань із контролю м’яча та на виконання швидкісних передач.

Надалі ж команда продовжила роботу, яка є пріоритетною в цій частині зборів, – напрацювання структури гри та відшліфовування взаємодії між ігровими ланками.

Завтра синьо-жовтих чекає подовження інтенсивної роботи у вигляді двох тренувань. Ранкове заняття відбудеться на «Сонячному», а вечірнє – на стадіоні «Металіст». 

2 червня 2019 21:15







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна – Франція. Передматчева прес-конференція Сергія Реброва

 

04 вересня 2025 20:15

Збірна України. Судаков і Ванат: деталі трансферів, коментар Реброва, відгук Циганкова, про Францію

 

04 вересня 2025 09:00

Збірна України починає відбір на ЧС-2026: інтерв’ю новачків, подарунок Забарному, втрата Луніна

 

02 вересня 2025 18:00