Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Юнацька ліга УЄФА (U-19). Лейпциг – Шахтар 0:2. Феєричний початок гірників

Юнацька команда «Шахтаря» розпочинає єврокубкову осінь виїзною перемогою над «Лейпцигом»

Тренер «Шахтаря» U19 Оскар Ратулутра в стартовому складі праворуч в обороні випустив Чуйка, Роспутько розташувався в центрі захисту. Зазначимо, що Фарина та Глущенко провели перші матчі за юнацьку команду в сезоні.

Ефективність атак
Суперники одразу стали активно пресингували один одного. На 16-й хвилині навіть ціною фолу господарі не змогли зупинити «Шахтар», коли Булеза з передачі Лосенка відкрив рахунок у матчі. Після забитого м'яча гра вирівнялась, але більше уваги супротивники приділяли боротьбі за територіальну перевагу. До перерви «Лейпциг» мав кілька потенційно небезпечних стандартів, однак усі удари господарів блокувалися захисниками «Шахтаря», а також на виході вдало діяв Твардовський.

Ідеальна реалізація
Перша третина тайму минула в центрі поля без яскравих моментів, за винятком небезпечної атаки «Лейпцига»: Сануссі Ба пробивав головою, але Твардовський упевнено зіграв у воротах. Команда Ратулутри відповіла ударом Погорілого на 75-й хвилині (неточно). А вже за 3 хвилини «Шахтар» подвоїв рахунок: свіжий Дрозд зробив асист на Сігеєва – 0:2. Останню 10-хвилинку «Шахтар» відіграв за результатом: опорний півзахисник Янович замінив єдиного нападника Погорілого, й «гірники» довели гру до переможного кінця, незважаючи на тиск і контроль м'яча суперником.

«Шахтар» U19 перемагає і готується до домашнього матчу другого туру Юнацької ліги УЄФА із шотландським «Селтіком» U19, що відбудеться 14 вересня у Варшаві.

В паралельному матчі групи F «Реал» із рахунком 6:0 розтрощив «Селтик», який, щоправда, з 23-й хвилині грав у меншості.