Сьогодні 8 вересня 2024 р.

U-16: юнацька збірна України програла в другому матчі на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) провела другий поєдинок на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині.

10 травня підопічні Володимира Єзерського стартували у змаганнях поразкою в серії 11-метрових від господарів турніру. Сьогодні синьо-жовті на полі MOL Арени в Дунайській Стреді зустрічалися зі збірною Ірландії і, на жаль, поступилися – 1:3.

Час початку матчів – київський.

Нагадаємо, що ця збірна України готується до кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U-17). У період із 15-го до 21 жовтня синьо-жовті зустрінуться з командами Німеччини, Фінляндії та Ліхтенштейну (господар змагань).

Міні-турніри на цій стадії відбудуться в період із 1 липня до 21 листопада 2023 року. Володарі двох перших місць у відбірних групах та п'ять найкращих володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами вийдуть до елітного раунду кваліфікації.

Нагадаємо, що Кіпр на правах господаря отримав пряму перепустку до фінальної стадії, а збірна Нідерландів розпочне боротьбу з елітного раунду відбору.

12 травня 2023 16:29