Сьогодні 8 вересня 2024 р.

ЧЄ-2024 (U-17). Україна – Кіпр 2:0. Богданов грюкнув дверима

У неділю, 26 травня свій третій матч на чемпіонаті Європи провела юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2007 року народження). Наші співвітчизники перемогли кіпрських однолітків завдяки дублю нападника дрезденського «Динамо» Дмитра Богданова.

На жаль, після двох поразок, від Сербії (0:1) та Чехії (1:3), підопічні Юрія Мороза втратили шанси вийти з групи до чвертьфіналу, тому в матчі з господарями, які також не здобули очок у двох турах, ішлося лише про престиж.

Гра в Ларнаці розпочалася з володіння синьо-жовтими м’ячем. Поступово наша команда почала бити по воротах, зокрема небезпечною була спроба Богданова, також головою у площину пробив Редушко.

На 30-й хвилині Баршак здорово закинув із глибини, а Богданов реалізував вихід сам на сам із кіпером, відкривши рахунок. До перерви Дмитро не використав ще декілька моментів, а кіпріоти відповіли своїми двома непоганими ударами.

На початку другого тайму Денисов заробив пенальті, який реалізував Богданов. Синьо-жовті могли збільшувати свою перевагу, зокрема перевірили кіпера Редушко, Вакулюк, Люсін. У підсумку наша команда перемогла – 2:0, завершивши турнір на третій сходинці в групі.