Сьогодні 24 червня 2025 р.

U-18. Сборная Украины вышла в финал турнира Вацлава Ежика

У четвер, 22 серпня, юнацька збірна команда України U-18 у міжнародному турнірі «Вацлава Єжика» у Чехії здобула перемогу над однолітками з Туреччини. Рахунок матчу − 3:1.

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба, але нашій команді вже у дебюті поєдинку довелося бути у ролі наздоганяючої. Щоправда, підопічні Олександра Головка не знітилися від пропущеного голу і зуміли до завершення першої половини зустрічі забити два м’ячі у відповідь. На 35-й хвилині Вачіберадзе реалізував 11-метровий удар, а за хвилину до свистка арбітра на перерву Лучкевич вивів українську збірну вперед у рахунку.

У другому таймі турецька збірна зробила чимало спроб для того, щоб відігратися. Але на 87-й хвилині пройшла зразкова контратака нашої команди, а влучний удар Квича встановив остаточній рахунок у зустрічі − 3:1.

24-го серпня юнацька збірна України зіграє фінальний матч турніру з однолітками з Чехії. Матч відбудеться в Лібереці о 15:00 за київським часом.

Турнір «Вацлава Єжика»

Україна U-18 – Туреччина U-18 – 3:1
Голи:
Вачіберадзе (35, пен), Лучкевич (44), Квич (87)

23 серпня 2013 14:10







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Україна U20 – США U19. Увесь матч

 

10 червня 2025 18:00

Динамо U19 – чемпіон! Церемонія нагородження

 

24 травня 2025 22:30

Першість U-19, 30-й тур. Динамо – Колос. Огляд матчу

 

23 травня 2025 09:30