Сьогодні 24 червня 2025 р.

Украина (U-18): «камбек» и поражение по пенальти

У середу, 19 серпня, юнацька збірна України U-18 провела свій другий матч на турнірі Вацлава Єжика, який проходить у Чехії. Цього разу «синьо-жовті», поступаючись у ході зустрічі з командою Угорщини, змогли зрівняти рахунок, але не змогли заробити додаткове очко, поступившись у серії післяматчевих пенальті.

На поєдинок з угорцями у розпорядженні наставника юнацької збірної України Володимира Циткіна залишилось лише 12 польових гравців та один воротар, які за день до цього провели непростий матч з командою Японії. У той же час тренер збірної Угорщини, яка напередодні з рахунком 0:2 поступилася Чехії, мав у розпорядження на вісім футболістів більше, тож не дивно, що початок зустрічі цілком і повністю залишився за суперниками «синьо-жовтих». Лише за 17 хвилин матчу угорці встигли двічі засмутити Ярослава Герасименка, і створити ще декілька небезпечних моментів, які, на щастя, не були реалізовані.

Проте українці змогли проявити характер, доволі швидко один м’яч відіграли, та декілька разів були близькі до того, щоб ще у першому таймі рахунок зрівняти. Після перерви підопічні Циткіна заграли ще агресивніше, на 53-й хвилині все ж таки відновили паритет, та навіть мали можливість здобути перемогу. Хоча й опоненти, варто зазначити, також час від часу відповідали гострими атаками.

Варто також зазначити, що з часом гра набула доволі жорсткого характеру. Наші футболісти неодноразово опинялися на газоні і потребували допомоги лікарів, після якої, зціпивши зуби, повертались на поле, оскільки на лаві запасних залишався лише один гравець. Тож частина футболістів догравали матч виключно на морально-вольових якостях.

У підсумку зустріч так і завершилась з рахунком 2:2. Згідно регламенту, у випадку нічиєї команди мали виконати серії післяматчевих пенальті, переможець якої здобував додаткове очко. Вирішальним у ній став сейв угорського голкіпера після першого ж удару гравця збірної України. Решта ж підходів до 11-метрової позначки у виконанні всіх футболістів були вдалими.

Сьогодні на турнірі день відпочинку, який так необхідний «синьо-жовтим». А завтра вони зіграють останній матч групового турніру з Чехією, яка розгромила японців – 4:1.

УГОРЩИНА U-18 – УКРАЇНА U-18 – 2:2 (пен. 3:2)
Голи в України:
Русин (23), Алібеков (53).
Україна: Герасименко – Бондар, Величенко, Корохов, Гудзь, Дубінчак, Завінський (Вантух, 58), Козак, Алібеков, Антонюк (Марушка, 87), Русин.

20 серпня 2015 15:24







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Україна U20 – США U19. Увесь матч

 

10 червня 2025 18:00

Динамо U19 – чемпіон! Церемонія нагородження

 

24 травня 2025 22:30

Першість U-19, 30-й тур. Динамо – Колос. Огляд матчу

 

23 травня 2025 09:30