Сьогодні 5 березня 2026 р.

Березневий збір юнацької збірної України U-18 скасовано

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією щодо розповсюдження COVID-19 в Україні й можливістю негативних наслідків для гравців та введення повного локдауну, прийнято рішення скасувати навчально-тренувальний збір і заплановані товариські матчі юнацької збірної України U-18.

Нагадаємо, команда Олександра Петракова мала зібратися 22 березня на збір, який планувалося присвятити підготовці до кваліфікаційного раунду Євро-2022 (U-19). У рамках збору були заплановані два контрольні поєдинки — з молодіжними складами "Ворскли" (Полтава) та "Колосу" (Ковалівка).

Кваліфікаційний раунд Євро-2022 (U-19) проходитиме в Польщі із 6-го по 12 жовтня. Там, окрім господарів, збірна України зіграє з Фінляндією та Мальтою. Згідно з регламентом, володарі двох перших місць у квартетах цього раунду та найкраща збірна серед тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першими та другими командами, приєднаються до Португалії в еліт-раунді кваліфікації. Там виступатимуть 28 збірних, розбитих на сім груп, переможці яких на Євро-2022 складуть компанію Словаччині, яка є господарем турніру.

19 березня 2021 18:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Національна ліга U19, 18-й тур. Динамо – Епіцентр. Огляд матчу

 

28 лютого 2026 16:00

ТМ. Україна U18 – Італія U18. Увесь матч

 

19 лютого 2026 10:00

ТМ. Iталія U18 – Україна U18. Огляд матчу

 

17 лютого 2026 10:11