Юнацька ліга УЄФА. Динамо – Барселона 4:1. Черговий «скальп» киян

«Футбольний клуб»

Господарі швидко відкрили рахунок завдяки індивідуальній майстерності сенегальського легіонера Самби Діалло. Форвард, увійшовши з лівого флангу до карного майданчика каталонців, дотепно позбавився опіки захисників і невідпорно пробив у дальній кут.

Надалі біло-сині мали ще кілька слушних нагод, аби збільшити перевагу. Натомість – пропустили. Фуентесу вдалося розпечатати ворота киян, що залишалися в недоторканості впродовж понад трьох годин ігрового часу!

Але радість «Барси» була недовгою. За кілька хвилин другу жовту картку заробив Акомач, залишивши партнерів у меншості. Чим «Динамо» ще до перерви скористалося. Це Кирило Попов, відгукнувшись на подачу Назара Волошина з правого флангу, перестрибнув захисника й ударом головою вразив ціль.

Третій гол, завершивши довгий розіграш кутового, провів Максим Дячук, залишений практично без догляду на дальній стійці. Й діагональна передача Антона Царенка, й удар центрального захисника заслуговують найвищих оцінок. А розвиток подій на користь «Динамо» виглядав цілком логічно, зважаючи перевагу киян не лише в кількості, а й у класі.

Нагадаємо, що двом іншим суперникам із нашої групи динамівці забивали по чотири м’ячі. Каталонці цієї «норми» намагалися уникнути. На 78-й хвилині від розгрому їх урятували після удару Олександра Яцика воротар і стійка. Але вже наступну атаку вінчував гол: удар Діалло, рикошет від Вальє – і Рафус не мав жодних шансів.

«Динамо» здобуло третю велику перемогу в чотирьох матчах і продовжує впевнено лідирувати в групі.

ДИНАМО U-19 - БАРСЕЛОНА U-19 4:1 (Діалло, 2, 83, Попов, 45+1, Дячук, 66 – Фуентес, 37)
Динамо: Нещерет, Бенедюк, Боль, Дячук, Вівчаренко, Царенко (Скрипник, 90+2), Бражко, Яцик, Волошин (Малиш, 89), Попов (Горбач, 90+2), Діалло (Ель-Хамліші, 86).
Барселона: Рафус, Сола, Ріад, Альмейда (Вальє, 73), Хуанола (Педрола, 56), Альба (Луцці, 73), Касадо, Гаррідо (Касас, 84), Фуентес, Барбера (Ба, 84), Акомач.
Арбітр – Струкан (Хорватія).
Попередження: Діалло, Бенедюк, Вівчаренко, Попов, Ель-Хамліші – Сола, Акомач, Педрола.
Вилучення: Акомач (40, друге попередження).

2 листопада 2021 17:55