Сьогодні 20 вересня 2024 р.

U-19: Рух – Металіст 8:0. Звіт

У дебютній грі сезону молодіжна команда «Руху», що презентуватиме Україну в Юнацькій лізі УЄФА, вдома декласувала харківський «Металіст».

Підопічні Віталія Пономарьова повністю переграли своїх суперників і ще до 30-ої хвилини забили три м’ячі. Непейпієв після передачі Квасниці дуже швидко відкрив рахунок у зустрічі. Подвоїв перевагу своєї команди Теслюк, ефектно замкнувши простріл з флангу. Довів рахунок до розгромного Квасниця. Ілля отримав пас від Пастуха і закинув м’яча кіперу за комірець. Як мінімум двічі ще до перерви міг забивати Непейпієв, але в обидвох випадках харків’ян рятував каркас воріт. Небезпечно пробивав зі штрафного і Федор, але цього разу виручив кіпер. Гості могли відквитати один гол, щоправда, Оріховський не зумів замкнути простріл з флангу.

У другому таймі «жовто-чорні» не зменшували обертів і продовжили забивати. Дубль класним ударом з-за меж штрафного оформив Квасниця. Вирішив не відставати від свого партнера по команді і Олег Федор, який впродовж 10-ти хвилин двічі відзначився у воротах «Металіста». Спершу він вдало обігрався у стінку з Пастухом, а згодом результативно замкнув простріл Кітели. Згодом Олег ще й хет-трик оформив, втім, це ще був не кінець. Фінальну крапку, яка стала справжньою вишенькою на торті, своїм феноменальним ударом поставив Пастух. Відтак, 8:0 на користь юніорів «Руху» у дебютній грі сезону.