ТМ. Динамо U19 – Зоря U19 4:1

Сьогодні, 8 липня, після обіду юнацька команда «Динамо» провела ще один спаринг – цього разу із однолітками із луганської «Зорі». Як і у попередньому спарингу із криворізьким «Кривбасом» (6:3), «біло-сині» святкували впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Хоча пропустили підопічні Ігоря Костюка перші: перед самим свистком на перерву луганчани відзначилися з пенальті.

А на початку другого тайму динамівці упродовж двох хвилин змогли зрівняти рахунок та вийти уперед. В обох випадках автором забитих м'ячів став Герич: спочатку він чудово розпорядився м’ячем після передачі Калина, а потім сповна скористався виходом сам-на-сам із голкіпером.

А на 64-й хвилині Герич оформив хет-трик, відгукнувшись на передачу партнера, та замкнувши її в один дотик.

Завершальну крапку у матчі влучним ударом за 5 хвилин до фінального свистка поставив Задорожний, який скористався передачею Кузика та невідпорним ударом спрямував м’яч у дальній кут воріт.

Тож, у підсумку – 4:1 – друга впевнена перемога «Динамо» U19 за день.

ДИНАМО U19 – ЗОРЯ U19 – 4:1
Герич (53, 55, 64), Задорожний (85) – (44).
Динамо: Гудименко (Кіблицький, 30), Котуха (Гусєв, 60), Сизонюк (Балаба, 60), Захарченко (Михавко, 60), Руденко (Коробов, 60), Саленко (Дикий, 60), Власюк (Кузик, 30), Гармаш (Власюк, 77), Задорожний (Одинець, 30; Задорожний, 46), Калин (Король, 71), Пономаренко (Герич, 46; Одинець, 77).
Попередження: Гармаш (49), Кузик (74).

8 липня 2023 19:49