Сьогодні 11 вересня 2025 р.

Голодюк отримав тренерську роботу в «Карпатах»

Колишній головний тренер харківського «Металіста 1925» Олег Голодюк призначений наставником юнацької команди львівських «Карпат», повідомляє пресова служба «зелено-білих».

«Для мене це дуже відповідальна місія, адже це «Карпати». Моя тренерська мрія здійснилась. Я вдячний за довіру керівництву клубу – тепер все залежатиме від мене та гравців. Ми намагатимемося зробити все можливе для того, щоб більшість футболістів юнацької команди опинилась в основі «зелено-білих».

Мій тренерський штаб перебуває у процесі формування. У роботі мені допомагатимуть Денис Кожанов та Андрій Сапуга. Денис працював з цими хлопцями і маю визнати – вони перебувають у відмінній формі. Без нього мене б тут не було. Варто подякувати Денисові за те, що тримав футболістів у тонусі. Вони готові до чемпіонату. Головне завдання, щоб ці хлопці у майбутньому виступали у першій команді. Звичайно, що результат теж матиме значення – прагнемо перемагати у кожній грі», – сказав Голодюк після призначення.

23 серпня 2024 18:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Іспанія U-19 – Україна U-19. Повний матч

 

09 вересня 2025 12:55

ТМ. Україна U-18 – Норвегія U-18. Огляд матчу

 

04 вересня 2025 19:00

ТМ. Україна U-19 – Англія U-19. Огляд матчу

 

03 вересня 2025 14:00