Сьогодні 23 липня 2026 р.

Тренер «Руху» U-19: «Ми повністю переграли «Динамо» – у всіх аспектах і компонентах гри»

Головний тренер «Руху» U-19 Віталій Пономарьов залишився повністю задоволеним діями своїх підопічних у переможному матчі проти «Динамо» (3:2):

– У роздягальні я подякував хлопцям, тому що вони зіграли на високому рівні. Вважаю, що ми повністю переграли «Динамо» – у всіх аспектах і компонентах гри. Тому наші футболісти заслужили на слова вдячності за таку гру.

Після важкого поєдинку в Юнацькій лізі УЄФА декілька днів тому в нас виникали побоювання, що хлопці можуть повноцінно не відновитися. Але видно, що в них є сили і характер. Я дуже радий, що все так вийшло.

На сьогоднішню перемогу вплинула ціла низка аспектів: і вже згадані мною хороше відновлення та характер наших хлопців, і командна робота, яка нам вдавалася. Це все і призвело до перемоги.

Навіть коли ми залишилися в меншості після травми Гліба Савчука «Динамо» не створило жодного моменту біля наших воріт за винятком голу зі штрафного на компенсованих хвилинах. Це свідчить, що ця наша перемога є цілком заслуженою.

8 жовтня 2022 22:13







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо U19 – Локомотив U19. Огляд матчу

 

14 липня 2026 20:30

Євро-2026 (U-19), 1/2 фіналу. Україна – Німеччина. Огляд матчу

 

09 липня 2026 00:18

ТМ. Динамо U21 – Оболонь U21. Огляд матчу

 

08 липня 2026 18:51