Сьогодні 28 червня 2026 р.

Пушич: «Я відкритий для пропозицій»

Головний тренер «Шахтаря» Марино Пушич розповів Telegraaf.nl про своє майбутнє.

– Ваш контракт у «Шахтарі» розрахований ще на один рік. Як ви дивитеся в майбутнє?
– Для мене все залишається п'ятдесят на п'ятдесят. Звичайно, мій контракт все ще діє, і я працюю в дуже хорошому клубі, але це були два дійсно важкі сезони. Бути тренером в Україні – це дуже напружено. У нас так багато часу в дорозі. Години і години, все на автобусі. І постійна загроза війни. Бомбардування, укриття там і тут. Це не дає тобі нудьгувати. Після завершення сезону я зустрінуся з керівництвом клубу, щоб все обговорити.

Минулого літа і в січні був інтерес до мене, але про від'їзд абсолютно не йшлося. Це був приємний комплімент від керівництва клубу для мене, але я чесно скажу, що через певні обставини я зараз відкритий для пропозицій від клубів з інших країн. Є ще й особиста причина. Нещодавно я вперше став дідусем. Всі інші дідусі знають, що це означає. Я лише раз зміг побачити свою онуку. Віддаленість від сім'ї в Україні – це один з аспектів, який я обов'язково буду враховувати при прийнятті рішення про своє майбутнє.

18 травня 2025 10:43







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00