Сьогодні 22 червня 2026 р.

Росія обстріляла тренувальний центр «Металіста». База серйозно пошкоджена

Навчальна-тренувальна база у Високому, на якій готувались харківські команди «Металіст», «Металіст 1925» та «Вовчанськ», зазнала ракетного удару зі сторони російського Бєлгорода.

Ракета влучила по території НТЦ, залишивши після себе вирву глибиною у п'ять метрів. У будівлях вибиті майже всі вікна, сильно пошкоджені фасади, внутрішні приміщення та деякі комунікації… Дісталося і футбольним полям, які також зазнали ушкоджень. Вибух був такої сили, що залишки грунту розкидані в радіусі більше ста метрів від його епіцентру.

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

4 червня 2022 16:32







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00

Кендзьора повертається до «Динамо»

 

19 червня 2026 17:38