Сьогодні 15 лютого 2026 р.

«Динамо» в Австрії: насичена робота напередодні чергових спарингів

Розпочався третій тиждень тренувального збору чемпіонів України в Австрії. 

У неділю команда провела два тренування на «Терменштадіоні» у Бад-Вальтерсдорфі. Ранкове розпочалося з активної розминки із залученням мʼячів. Далі команда працювала над контролем та відбором у квадратах, після чого «біло-сині» відточували командні взаємодії під час переходу з оборони до атаки і навпаки. Завершилася тренувальна сесія повноцінною грою 11 на 11. 

Під час другого тренування розминка також була насичена вправами з мʼячами, а також з фітнес-резинками. Гравці працювали над грою головою, точністю та якістю передач, а також завершальною фазою атак. 

Понеділок розпочався з активної роботи на полі, під час якої особливу увагу було приділено тактичним взаємодіям та завершенню атак. А вечір напередодні гри був присвячений теоретичному заняттю. 

Черговим, вже пʼятим спаринг-партнером команди Олександра Шовковського на австрійському зборі стане представник румунської Ліги 2 – «Корвінул» з міста Хунедоара. Зустріч відбудеться у вівторок, 15-го липня (початок – о 18:00 за київським часом). А наступного дня «біло-сині» зустрінуться з хорватським «Осієком». 

15 липня 2025 00:03







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – РФШ (Латвія). Огляд матчу

 

14 лютого 2026 12:30

ТМ. Динамо – Зімбру (Молдова). Огляд матчу

 

14 лютого 2026 10:00

Нещерет – повернувся! Як тренуються воротарі Динамо?

 

11 лютого 2026 22:00