ТМ. Карпаты – Сараево (Босния) 3:1. Виктория под солнцем

На два останні дні зборів Ігор Йовічевіч запланував провести два спаринги. Перший з них карпатівці провели проти чемпіона Боснії та Герцеговини – ФК «Сараєво». Зважаючи на те, що матч був запланований на ранок, обидві команди опинилися у скрутних умовах – грати довелося під палючим сонцем. Не дивно, що швидкості у матчі були не високими.
Хоча це не вплинуло на загальний малюнок гри, який можна було побачити і без високого темпу. На полі були дві команди, які знали, що і коли потрібно робити. «Сараєво» і «Карпати» грали спокійно, виважено і чекали на помилки один одного. Карпатівці першими спробували скористатися огріхами у діях оборонців боснійців. Худоб’як зреагував на навіс Кожанова і непогано пробив головою – вище воріт. А невдовзі вже сам Кожанов цілив у ближній кут, однак у рамку не влучив. «Сараєво» ж до воріт «Карпат» взагалі не доходив – із єдиним нападником спокійно та впевнено справлялися наші оборонці.
Перший гол у матчі забив Артур Карноза – підтримавши атаку другим темпом, метрів з 30-ти плеймейкер смачно пробив, але по дорозі до воріт м’яч зачепив ногу когось з гравців «Сараєво». Кіпер на рикошет не зреагував, тож рахунок став 1:0. І тут про себе заявили боснійці – наче нічого й не передбачало клопотів, як вони миттєво розіграли м’яча у центрі поля і кинули у прорив Амера Бекіча – той втік від опікуна і прокинув м’яча повз Мисака.
Усе йшло до того, що на перерву карпатівці підуть з нічиєю, але так не сталося. Відбивши кутовий удар, Даушвілі швидко перевів м’яча на правий фланг, де Кожанов виконав просто неймовірний за красою, точністю і розумінням пас на хід Худоб’яку. Ігор і близько не був в офсайді, оскільки в момент передачі знаходився ще на власній половині поля. Далі – справа техніки: досвідчений гравець спокійно розправився з кіпером і зробив рахунок 2:1.
Сонце почало припікати просто невимовно, але команді необхідно було виходити на другий тайм. Звичайно, швидкості впали, але характер карпатівці ніде не забули, тож у боротьбі супернику не поступилися. Ігор Йовічевіч зробив кілька замін аби освіжити гру, найцікавішою виявилася зміна Худоб’яка на Новотрясова. Номінальний центральний захисник розташувався у нападі і примудрився віддати гольовий пас на Гуцуляка. Отримавши м’яча в карній зоні, Новотрясов прикрив його корпусом, розвернувся і прострілив уздовж воріт. Олексій налетів на передачу із захисником на спині і проштовхнув круглого у сітку – 3:1.
Тож «зелено-білі» здобули чергову перемогу на зборах, а вже завтра на команду очікує завершальний спаринг проти хорватського «Драґовльця».
КАРПАТИ (Львів, Україна) – САРАЄВО (Боснія) – 3:1
Голи: Карноза (25), Худоб’як (43), Гуцуляк (82) – Амер Бекіч (31).
Карпати: Мисак, Костевич, Пластун, Гітченко, Мірошніченко, Чачуа, Даушвілі (В.Кравець, 75), Карноза, Голодюк, Худоб’як (Новотрясов, 80), Кожанов (Гуцуляк, 70).
Сараєво: Плакало, Протіч, Баріч, Ковачевіч (Барбаріч, 73), Татоміровіч, Міхоєвіч (Радовац, 80), Рустемовіч, Альмір Бекіч, Анджушіч, Амер Бекіч, Окіч.
Попередження: Даушвілі (26) – Протіч (16).
7 липня 2015 15:45