Сьогодні 2 травня 2026 р.

Ван Леувен: «Це ненормально, коли арбітр так судить!»

Головний тренер «Кривбаса» Патрік ван Леувен прокоментував нічию з «Полтавою» у матчі 26-го туру чемпіонату України (3:3).

– Після фінального свистка ви підійшли до камери та сказали слова про арбітра («Цей суддя – ганьба», – прим.). Що ви мали на увазі?
– Думаю, сьогодні це приклад того, де знаходиться український футбол. Це ненормально, що арбітр (Ігор Пасхал  прим.) так судить! Це неможливо!.. Це непрофесійна поведінка. Для мене це ганьба, що суддівська бригада показує і це ганьба, як вони показують, як судити нашу команду.

Минулого тижня: останній гол  офсайд не подивились до кінця. Сьогодні подивились  і скасували. Була гра рукою – не подивились ВАР, щоб був пенальті. Два голи скасували – це ненормальне відношення до «Кривбаса».

– Що вас ще обурило протягом цього матчу?
– Ви бачили ситуацію, де проти Дібанго пішли в підкат, а вони продовжували грати. Боковий суддя стояв за метр від нього, все бачив і все чув.

«Полтава» завжди кричить. Вони не хочуть грати в футбол, вони хочуть тільки ламати футбол. І суддівська бригада сьогодні їм допомагала. Сьогодні ми приїхали сюди грати футбол. Але ми не отримали можливості грати футбол від суддівської бригади. Як я казав, скасували гол, скасували не гол суперника, де така сама ситуація була, не дали нам пенальті – думаю, це достатньо. Це неможливо, що ця суддівська бригада продовжує судити ігри.

1 травня 2026 22:29







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Шахтар. Україна, 26-й тур

 

03 травня 2026 09:30

Динамо готується до матчу проти Шахтаря

 

01 травня 2026 19:47

Україна, 26-й тур. Полтава – Кривбас. Огляд матчу

 

01 травня 2026 19:41